Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Španělské mušky – které jsou nejlepší?

Španělské mušky – které jsou nejlepší?

_amusky

 

Než si přiblížíme jedno z nejznámějších afrodiziak španělské mušky, popíšeme si, co se vlastně skrývá pod samotným pojmem afrodisiakum.

Afrodiziakum znamená prostředek k povzbuzení sexuálního vzrušení a libida. Za tímto účelem se používají různé látky, které jsou za afrodiziaka považované z různých důvodů. Někomu stačí, že potraviny připomínají erotickou část těla. Sem patří např. banán, mušle, broskve...Jiné látky jsou afrodiziaky, protože vyvolávají pocení a zrychlenou činnost srdce (kari, chilli). Některé potraviny mají zase takovou chuť a vůni, která podporuje touhu po sexu (vanilka, čokoláda...).

Mezi oblíbená přírodní afrodiziaka patří ambrein, bujarník johimbe, děhel čínský, pískavice řecké seno, zázvor, ženšen pravý atd.

 

Španělské mušky obecně

Nejznámějším a nejoblíbenějším afrodiziakem, které se objevuje na českém trhu jsou tzv. španělské mušky. Tyto kapky jsou na přírodní bázi a jsou určené jak ženám, tak mužům. Španělské mušky se kapají pod jazyk. Dají se však koupit i ve formě krému. Tím se pak potírají intimní partie. Oceníte především to, že účinek se dostaví okamžitě. A jak se projevuje? Zvyšuje sexuální touhu a prožitek. Mnozí uvádí lehké brnění, lepší zvlhčení sliznice, ohromný zvířecí chtíč atd.

 

Složení a dávkování španělských mušek

A jaké látky ve španělských muškách způsobují to úžasné sexuální puzení a téměř zvířecí chtíč, který vyvolávají? Je to způsobené kombinací aminokyselin a vitamínů. Přesným složením je voda, L-Argine, Vitamín C, Sodium Methyl Paraben, Sodium Ethyl Parabe a Sodium Propyl Paraben.

Také obsahují účinnou látku cantharidin, která je získávána z brouka, který je lehce jedovatý.Kantharidin se používá i jako lék snižující bolest: Jiné zdroje uvádí, že jde o jed, který způsobuje silnou reakci až smrt. Nebojte se. To vám se španělskými muškami nehrozí. Pouze v případě, že překročíte doporučené dávkování se u vás mohou objevit bolesti břicha či průjem. To atmosféru nabitou erotickým jiskřením poněkud pokazí.

Ve správné koncentraci vám však vůbec neublíží. Naopak: Příjemně vám pomůžou rozproudit vaši krev. Ovšem dodržujte dávkování a neužívejte denně více než jednu dávku, která by měla být 5 - 7 kapek. Pro větší účinek se kapky kapou pod jazyk. Vhodné je španělských mušek užívat cca 30 minut před plánovaným sexem. A co krém španělské mušky? Ten je určen pro zvýšení vnímavosti a citlivost. Způsobuje větší sexuální prožitek. Aplikujte krém tak, že ho vmasírujete do pokožky a za chvíli se dostaví účinek v podobě příjemného vzrušení.

Které španělské mušky fungují nejlépe? Vyzkoušeli jsme to, podívejte se:

 

 


Diskuse (54 komentářů)

ZDENA, (07. 07. 2010 06:17) Reagovat
Zajímavé je počtení o tom, že některé potraviny působí jako afrodiziaka. Jaké působí na vás? Máte s nějakými zkušenosti? Dá se to přirovnat zážitku s afrodiziaky typu španělské mušky?Díky za odpověď.
KAREL, (14. 07. 2010 07:54) Reagovat
O španělských muškách jsem toho četl poměrně hodně a všechno se shoduje s tímto článkem. Jednou jsem s manželkou vyzkoušel krém (krém španělské mušky) a byl jsem příjemně překvapený. Opravdu ho stačí pouze vmasírovat do pokožky a během chvilky se dostaví příjemné vzrušení. Pokud tedy chcete vyzkoušet jak kapky, tak i krém, který zvýší citlivost, rozhodně vyzkoušejte - neprohloupíte.
OLGA, (25. 07. 2010 17:17) Reagovat
Vyzkoušela jsme s manželem krém španělské mušky a byla jsem naprosto spokojená - 30ml vyšlo na necelé 300Kč, což je naprosto báječná cena. Rozhodně doporučuji vyzkoušet všem, co rádi experimentují.
may, (28. 12. 2012 19:05) Reagovat
Tak to jsem předpokládala, že jsou španělské mušky dražší, alespoň podle toho, jak jsou všude propagovány jako jednička mezi afrodiziaky.
PETR, (30. 07. 2010 18:34) Reagovat
Já jsem s manželkou španělské mušky v krému vyzkoušel a účinek nedostavil prakticky ihned, ale moc dlouho nevydržel, což není moc dobře, tedy alespoň pro mě ne. mám rád dlouhé a milostné čísla, ale mušky v krému mi to moc nedovolali. Ale rozhodně lepší, než znecitlivující krémy a gely, které jsou podle mě naprosto k ničemu a zbytečně se za ně vyhazují peníze. Ale zpátky k tématu, mušky jako krém se odvědčili, ale na 50% - komu to stačí?
Otta_V, (02. 08. 2010 20:22) Reagovat
Petře? Cože? Jenom padesát procent? My zaznamenali procent stopadesát :-) Ne, to bych kecal, ale španělské mušky v krému bych rozhodně všem doporučil, tedy všem, kdo chce zvýšit citlivost, což je v sexu hodně důležité. Tedy alespoň pro mě a pro přítelkyni ;-) Příjemná cena a podle mého velice slušný výsledek, tedy v poměru cena/výkon :) Mušky jsou tedy orzhodně účenější a příjemnější na použití, než klasické znecitlivující gely, kde je kvalita na bodu mrazu, což můžu potvdrit z vlastní zkušenosti.
LÍDA, (13. 09. 2010 13:14) Reagovat
Se španělskými muškami mám zatím zkušenosti pouze v podobě kapek a u těch...nu nevím...Možná pomáhají, ale jen trošku a možná je to jen sugesce. Čekala jsem úpřímně trošku víc, ale když tu chváíte krém, tak ho asi vyzkouším. Možná bude účinnější. Vůbec jsem nevěděla, že jsou španělské mušky i v krému.
Marek_4, (07. 10. 2010 13:47) Reagovat
O krému jsem také nevěděl, ale po vyzkoušení jsem byl příjemně překvapený. Jedná se o opravdu kvalitní afrodiziakum, které jsem si mohl koupit. Dříve jsem vyzkoušel kapky, i ty sklidily úspěch, ale krém se mi zdá zaprvé lepší, zadruhé praktičtější a ta třetí lépe použitelnější. Což může být také to, díky čemu se lidé rozhodují v samotné koupi. Takže v poměru cena/kvalita bych španělské mušky přidal k TOP afrodiziakům, které jsem měl tu možnost vyzkoušet. A jaké jsou Vaše další poznatky? Rád si o nich popovídám.
PETRA, (27. 04. 2011 04:37) Reagovat
Já mám osobně zkušenost s těmi kapkami. Považuje za vcelku dobré afrodiziakům. Nepromění člověka v sexuálního dravce, ale určitě je tam ta vzrušivost větší. Je to účinnější než jiná afrodiziaka, která jsem vyzkoušela.
FILIP, (05. 09. 2011 13:53) Reagovat
Zkoušel jsem zatím jen kapky, ale přemýšlím i o tom gelu. Zní to dobře. A asi je možná i kombinace gel a kapky ne? Ale zase abych to nepřehnal. Prej když to člověk se španělskými muškami přežene, má akorát tak průjem.
DAVID, (23. 04. 2012 08:33) Reagovat
Tak znezitlivující krémy nejsou přeci pro větší prožitek, ale proto, aby chlap vydržel. Španělské mušky jsou na jiném principu. Nemám s nimi zkušenosti, ale kvůli prodloužení sexu jsem hledat různé znecitlivující gely. Jejich účinek je různý, ale kvalitní výrobky se dají najít.
Tom, (23. 07. 2012 05:30) Reagovat
Tak jsem po dlouhé době uvažování o španělských muškách, koupil tento výrobek a vyzkoušel. Byli jsme s partnerkou spokojeni. Určitě to nějaký efekt má.
MARTIN, (26. 01. 2011 08:57) Reagovat
Já nevím, mě přijde, že všechny afrodiziaka jsou na jedno brdo a nic z toho. Moje bývalá partnerka ráda zkoušela afrodiziaka, tak jsem s ní do toho šel. Ke španělským muškám jsme se nedostali a asi to ani zkoušet nebudu. Jsem toho názoru, že sex a myšlenky na sex jsou dost velkým afrodiziakem a nemám problémy se vzrušit, tak to nepotřebuju.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Španělské mušky
Kontakty