Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Španělské mušky – které jsou nejlepší?

Španělské mušky – které jsou nejlepší?

_amusky

 

Než si přiblížíme jedno z nejznámějších afrodiziak španělské mušky, popíšeme si, co se vlastně skrývá pod samotným pojmem afrodisiakum.

Afrodiziakum znamená prostředek k povzbuzení sexuálního vzrušení a libida. Za tímto účelem se používají různé látky, které jsou za afrodiziaka považované z různých důvodů. Někomu stačí, že potraviny připomínají erotickou část těla. Sem patří např. banán, mušle, broskve...Jiné látky jsou afrodiziaky, protože vyvolávají pocení a zrychlenou činnost srdce (kari, chilli). Některé potraviny mají zase takovou chuť a vůni, která podporuje touhu po sexu (vanilka, čokoláda...).

Mezi oblíbená přírodní afrodiziaka patří ambrein, bujarník johimbe, děhel čínský, pískavice řecké seno, zázvor, ženšen pravý atd.

 

Španělské mušky obecně

Nejznámějším a nejoblíbenějším afrodiziakem, které se objevuje na českém trhu jsou tzv. španělské mušky. Tyto kapky jsou na přírodní bázi a jsou určené jak ženám, tak mužům. Španělské mušky se kapají pod jazyk. Dají se však koupit i ve formě krému. Tím se pak potírají intimní partie. Oceníte především to, že účinek se dostaví okamžitě. A jak se projevuje? Zvyšuje sexuální touhu a prožitek. Mnozí uvádí lehké brnění, lepší zvlhčení sliznice, ohromný zvířecí chtíč atd.

 

Složení a dávkování španělských mušek

A jaké látky ve španělských muškách způsobují to úžasné sexuální puzení a téměř zvířecí chtíč, který vyvolávají? Je to způsobené kombinací aminokyselin a vitamínů. Přesným složením je voda, L-Argine, Vitamín C, Sodium Methyl Paraben, Sodium Ethyl Parabe a Sodium Propyl Paraben.

Také obsahují účinnou látku cantharidin, která je získávána z brouka, který je lehce jedovatý.Kantharidin se používá i jako lék snižující bolest: Jiné zdroje uvádí, že jde o jed, který způsobuje silnou reakci až smrt. Nebojte se. To vám se španělskými muškami nehrozí. Pouze v případě, že překročíte doporučené dávkování se u vás mohou objevit bolesti břicha či průjem. To atmosféru nabitou erotickým jiskřením poněkud pokazí.

Ve správné koncentraci vám však vůbec neublíží. Naopak: Příjemně vám pomůžou rozproudit vaši krev. Ovšem dodržujte dávkování a neužívejte denně více než jednu dávku, která by měla být 5 - 7 kapek. Pro větší účinek se kapky kapou pod jazyk. Vhodné je španělských mušek užívat cca 30 minut před plánovaným sexem. A co krém španělské mušky? Ten je určen pro zvýšení vnímavosti a citlivost. Způsobuje větší sexuální prožitek. Aplikujte krém tak, že ho vmasírujete do pokožky a za chvíli se dostaví účinek v podobě příjemného vzrušení.

Které španělské mušky fungují nejlépe? Vyzkoušeli jsme to, podívejte se:

 

 


Diskuse (54 komentářů)

Ivo, (20. 05. 2010 17:10) Reagovat
Zajímalo by me, jestli španělské mušky někdo vyzkoušel a jak mu fungují? Slyšel jsem o nich hodně historek. :lol:
Magda, (11. 07. 2012 07:59) Reagovat
Já vím jen od jedné kamarádky, že použila španělské mušky a tak mi k tomu nic neřekla, jen se tak uculovala, z čehož jsem vypochopila, že asi svou funkci splnily.
jajka, (28. 08. 2012 12:53) Reagovat
Doporučuju, já jsem s nimi spokojená a partner taky. Zkoušeli jsme gel i kapky.
Robert, (24. 05. 2013 20:08) Reagovat
A když si chci koupit buď gel nebo kapky...Co byste mi víc doporučili. Já jsem myslel, že jsou jen kapky, ale teď, když jsem četl o tom gelu, tak nevím, co bude lepší.
Světlana, (20. 06. 2013 11:46) Reagovat
A co kombinace obojího. Zatím mám sice zkušenost jen z kapkami (jsem spokojená), ale možná by to nebylo od věci, ale nevím, je to jen nápad.
ili, (19. 07. 2013 05:13) Reagovat
Já toho s nimi zase hodně prožila - tedy docela hodně. Ať si někdo říká, že je to jen psychologický efekt, že si to člověk třeba vsugeruje...Tomu nevěřím, podle mě fungují dobře.
Terka, (19. 07. 2015 16:25) Reagovat
Já taky slyšela hodně historek, ale spíše typu - kámoš říkal, kámoška říkala, prý to zkoušeli, ale ani si nevybavuju, že by opravdu někdo, koho znám, je opravdu vyzkoušel, ale třeba se jen stydí přiznat. :-)
MARTIN, (25. 05. 2010 10:16) Reagovat
Ahoj,já jsem španělské mušky zkoušel. Bylo to...no určitě větší požitek. I mé partnerce se to moc líbilo. I když mám pocit, že nám vzrušovala už i samotná představa, co s námi afrodiziakum může udělat. Tak to alespoň bylo u mě, takže možná i bez španělským mušek by to bylo lepší než obvykle, ale i tak je určitě doporučuju.
JANA, (31. 05. 2010 16:53) Reagovat
Hodně jsem slyšela od lidí jejich zkušenosti se španělskými muškami v podobě kapkách. Máte někdo zkušeností s mastí? Opravdu více dráždí určitá místa? Chtěla bych to zkusit, ale pořád ještě trochu váhám. Případně jestli jste někdo zkusil obojí, tak pls písněte, co je lepší. Díky.
IVAN, (06. 06. 2010 21:19) Reagovat
Vyzkoušel jsem je. Nevím, jestli to byla sugesce nebo jestli opravdu fungují, ale s partnerkou jsme si to užili opravdu dobře.
STANDA, (10. 06. 2010 15:08) Reagovat
Pozor na ně. Nějak jsem si to vyložil, čím víc tím líp a bylo mi po nich docela šoufl. Takovej menší průjem, a to na erotičnu opravdu nedodá. :oops:
Petr, (12. 09. 2011 17:14) Reagovat
Neni v bile barve? Je helma skladem?
MARTI, (15. 12. 2011 08:25) Reagovat
Takže nakonec takové antiafrodiziakum. Holka čeká v posteli a chlap trůní na záchodě. Hm...:)
ZDENDA, (30. 05. 2012 04:50) Reagovat
Není nad to navodit správné erotično. Já jsem také zkoušel španělské mušky a byl jsem s nimi spokojený.
PETRA, (16. 06. 2010 16:03) Reagovat
jo, tak z různých mě doporučených afrodiziak mi španělské mušky zaujaly nejvíce. Jdu do nich, tak snad budou fungovat.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Španělské mušky
Kontakty