Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Španělské mušky s příchutí coly a sexu

Španělské mušky s příchutí coly a sexu

Už jste slyšeli o španělských muškách? Jsou stále oblíbenějším afrodiziakem, kterého využívá mnoho páru. Určitě i vám dopřeje intenzivnější prožitek ze sexu.

O afrodiziacích

Vyslovíme-li slovíčko „afrodiziakum“, tak snad každý ví, co si pod ním představit. Obecně jde o prostředek, díky kterému dochází  k povzbuzení sexuálního vzrušení a libida.
Za afrodiziaka jsou považované četné látky. Mnohé jsou přírodního původu. Mezi ně patří např. zázvor, ženšen pravý, ambrein, bujarník johimbe atd. Afrodiziakálně působí také mnohá jídla, především čokoláda, různé ovoce, kaviár, šampaňské, chilli papričky atd.
Jsou i umělá afrodiziaka, které najdete především v sexshopech. Jejich účinnost je různá. Mezi lidmi jsou v poslední době velmi rozšířené španělské mušky.

 

 

 

O španělských muškách

Španělské mušky jsou oblíbeným afrodiziakem, které má za následek povzbuzení sexuální vzrušení libida. Jde o přírodní afrodiziakum, které si můžete koupit v podobě kapek či krému.
Potěší vás u nich téměř okamžitý prožitek. Dodržujte však předepsané množství, zvláště u kapek. Pokud to přeženete, zažijete místo sexuální stimulace průjem. To jistě nechcete.
A z čeho se španělské mušky vlastně vyrábí? Představují kombinaci aminokyselin a vitamínů. Hlavní účinnou složkou španělských mušek je cantharidin. Tato látka se získává z lehce jedovatého brouka. Nemusíte se však bát, že by vám to nějak ublížilo. Spíše naopak. Po použití pět až sedmi kapek zažijete nevídané sexuální zážitky. U mužů se účinek projevuje lepší a pevnější erekcí, zvýšenou sexuální chutí a větší tvorbou spermií. U žen se lépe prokrvují pohlavní orgány a je tu vyšší vzrušivost a větší chuť na sex.
Španělské mušky se užívají cca 30 minut před plánovaným pohlavním stykem.
Je třeba si uvědomit, že španělské mušky samy o sobě neznamenají sexuální zázrak. Musíte k nim správně přistupovat a podpořit jejich účinek sváděním či příjemnou předehrou. Není prokázáno, že působí i v případě, že jsou partnerovi či partnerce podstrčené tajně, např. v pití.
Klasické španělské mušky nemají příliš dobrou chuť. Proto je tu pro vás jejich vylepšená verze s lepší chutí i vůní. Představujeme vám španělské mušky - cola.


Diskuse (43 komentářů)

MILENA, (20. 07. 2011 18:51) Reagovat
Pro mě je afrodiziakální šampáňo. Jednou jsme ho zkusili si s parnterem navzájem pít z pupíků a ochutnávat i další místa, kam se dostalo a bylo to super. Myslím, že daleko lepší než nějaký umělý afrodiziaka.
Michal, (07. 05. 2013 06:43) Reagovat
Dokážu si představit, že je hodně vzrušující slízávat navzájem bublinky šampáňa z toho druhého, akorát se to asi neobejde bez mokrých prostěradel.
MARTIN, (01. 08. 2011 07:43) Reagovat
Jak se to vezme. Tak určitě je pěkný si udělat sexy večer s jahodama a šampaňským, ale pozitivní zkušenost mám i s prostředky, které se přímo jako afrodiziakum prodávají. Zrovna ty španělský mušky bych řek, že patří mezi nejlepší.
LENKA, (29. 08. 2011 06:24) Reagovat
Chtěla jsem se zeptat, jestli španělské mušky dokážejí řešit i lehké problémy s erekcí.Děkuji.
MILOŠ, (29. 12. 2011 13:50) Reagovat
Možná opravdu jen lehké problémy, ale ani to si nemyslím. Myslím, že španělské mušky jsou dost o sugesci, takže je-li tam nějaký medicínský problém, tak nepomůžou. To je můj názor.
lucky, (24. 08. 2012 09:37) Reagovat
Záleží na tom, čím jsou problémy s erekcí způsobené.
kubíík rad sex, (04. 09. 2011 01:26) Reagovat
no je to nejvíc prošukali sme celou noc
PAVLINA, (05. 09. 2011 13:51) Reagovat
No a myslíš, že to je těmi španělskými muškami??? Také o nich uvažuju, i když abych řekla pravdu, moc tomu nevěřím. ALe třeba mě příjemně překvapí.
ANDÍLEK, (14. 03. 2012 16:47) Reagovat
Španělský mušky mají rozhodně něco do sebe. Já myslím, že na mě a na partnera rozhodně efekt mají. Tedy...to nemyslím...to vím. A jak je to u ostatních? Pro mě je hlavní, že to zabírá na mě.
Zdena, (20. 07. 2012 06:20) Reagovat
Na každého mají jiné efekt. Zkuste si to a uvidíte. Já myslím, že na mě i na partnera působily tak, jak mají.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Španělské mušky
Kontakty