Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Španělské mušky s příchutí coly a sexu

Španělské mušky s příchutí coly a sexu

Už jste slyšeli o španělských muškách? Jsou stále oblíbenějším afrodiziakem, kterého využívá mnoho páru. Určitě i vám dopřeje intenzivnější prožitek ze sexu.

O afrodiziacích

Vyslovíme-li slovíčko „afrodiziakum“, tak snad každý ví, co si pod ním představit. Obecně jde o prostředek, díky kterému dochází  k povzbuzení sexuálního vzrušení a libida.
Za afrodiziaka jsou považované četné látky. Mnohé jsou přírodního původu. Mezi ně patří např. zázvor, ženšen pravý, ambrein, bujarník johimbe atd. Afrodiziakálně působí také mnohá jídla, především čokoláda, různé ovoce, kaviár, šampaňské, chilli papričky atd.
Jsou i umělá afrodiziaka, které najdete především v sexshopech. Jejich účinnost je různá. Mezi lidmi jsou v poslední době velmi rozšířené španělské mušky.

 

 

 

O španělských muškách

Španělské mušky jsou oblíbeným afrodiziakem, které má za následek povzbuzení sexuální vzrušení libida. Jde o přírodní afrodiziakum, které si můžete koupit v podobě kapek či krému.
Potěší vás u nich téměř okamžitý prožitek. Dodržujte však předepsané množství, zvláště u kapek. Pokud to přeženete, zažijete místo sexuální stimulace průjem. To jistě nechcete.
A z čeho se španělské mušky vlastně vyrábí? Představují kombinaci aminokyselin a vitamínů. Hlavní účinnou složkou španělských mušek je cantharidin. Tato látka se získává z lehce jedovatého brouka. Nemusíte se však bát, že by vám to nějak ublížilo. Spíše naopak. Po použití pět až sedmi kapek zažijete nevídané sexuální zážitky. U mužů se účinek projevuje lepší a pevnější erekcí, zvýšenou sexuální chutí a větší tvorbou spermií. U žen se lépe prokrvují pohlavní orgány a je tu vyšší vzrušivost a větší chuť na sex.
Španělské mušky se užívají cca 30 minut před plánovaným pohlavním stykem.
Je třeba si uvědomit, že španělské mušky samy o sobě neznamenají sexuální zázrak. Musíte k nim správně přistupovat a podpořit jejich účinek sváděním či příjemnou předehrou. Není prokázáno, že působí i v případě, že jsou partnerovi či partnerce podstrčené tajně, např. v pití.
Klasické španělské mušky nemají příliš dobrou chuť. Proto je tu pro vás jejich vylepšená verze s lepší chutí i vůní. Představujeme vám španělské mušky - cola.


Diskuse (43 komentářů)

Petra N., (22. 06. 2013 10:34) Reagovat
Mušky na každého fungují jinak. My jsme je s manželem zkoušeli a mě fakt nabudily, ale manžel říkal, že jo nějak extra ne.
Any, (25. 06. 2013 08:57) Reagovat
Nás nabudily hodně a fakt to zato stálo, ale ono asi záleží i na dalšich okolnostech. třeba jestli člověk opravdu dokáže přepnout na erotické hrátky, nebo jestli je myšlenkami jinde atd.
Luky, (18. 07. 2013 04:54) Reagovat
Ale když už se člověk naladí na erotickou notu a k tomu si dá španělské mušky, tak je to bomba. Nedávno jsme s přítelkyní vyzkoušeli.
Erika, (23. 07. 2013 06:32) Reagovat
Je si teprve teď vyhledala, co to vůbec španělské mušky jsou. Přátele o nich mluvili, ale já byla absolutně vedle.:) Název zajímavý, ale ještě zajímavější to, co o nich píšete. Hned mám chuť je vyzkoušet.
mellounnek, (06. 01. 2014 21:18) Reagovat
A muzou se ty musky i pri kojeni??? Asi ne co? Jako vsechno.... :sigh:
Terka, (08. 04. 2014 11:00) Reagovat
Tak já jsem velkým příznivcem mušek, ale při kojení jsem je neužívala, ani mi to nenapadlo, asi bych to na tvým místě neriskovala. Přeci jen jsou v tom látky, které mají povzbuzovat, a to úplně dobrý nebude pro dítko...
Andrea, (21. 05. 2014 03:51) Reagovat
Mě by zajímalo, jestli to nemá třeba nějaký negativní účinky, když to člověk používá často po delší čas. Nevíte někdo?
Pavla, (06. 08. 2014 09:34) Reagovat
Pokud se držíš návodu a nepřeháníš to s dávkováním, tak si myslím, že to nemá negativní účinky žádné. max. při větší dávce asi dostaneš průjem, ale nic víc by se ti stát nemělo, jinak by to nemohli prodávat.
Venca, (20. 11. 2015 10:59) Reagovat
Všechny negativní účinky by asi měli být v návodu. Tak když se na to podíváš...Já ale myslím, že největším "rizikem" je, že to nezabere, nebo že dostanete průjem, jak se tady zmiňuje. Osobní zkušenost nemám.
Zdeněk, (04. 09. 2014 14:18) Reagovat
Tak asi je důležitý trochu znát míru. Jak se říká všeho moc škodí, ale když si občas pro zlepšení sexu nakapete několik kapek, myslím, že to klidně můžete používat dlouhodobě. Já bych se tomu nebránil.
Miri, (07. 04. 2016 15:43) Reagovat
Já tedy nemám s afrodiziaky žádnou zkušenost. Nikdy jsem je nepotřebovala, ale docela by mě zajímalo, jestli opravdu fungují. Některé asi jo, jiné ne. Myslím, že jsou učinnější věci, jak povzbudit libido.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Španělské mušky
Kontakty