Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Španělské mušky – které jsou nejlepší?

Španělské mušky – které jsou nejlepší?

_amusky

 

Než si přiblížíme jedno z nejznámějších afrodiziak španělské mušky, popíšeme si, co se vlastně skrývá pod samotným pojmem afrodisiakum.

Afrodiziakum znamená prostředek k povzbuzení sexuálního vzrušení a libida. Za tímto účelem se používají různé látky, které jsou za afrodiziaka považované z různých důvodů. Někomu stačí, že potraviny připomínají erotickou část těla. Sem patří např. banán, mušle, broskve...Jiné látky jsou afrodiziaky, protože vyvolávají pocení a zrychlenou činnost srdce (kari, chilli). Některé potraviny mají zase takovou chuť a vůni, která podporuje touhu po sexu (vanilka, čokoláda...).

Mezi oblíbená přírodní afrodiziaka patří ambrein, bujarník johimbe, děhel čínský, pískavice řecké seno, zázvor, ženšen pravý atd.

 

Španělské mušky obecně

Nejznámějším a nejoblíbenějším afrodiziakem, které se objevuje na českém trhu jsou tzv. španělské mušky. Tyto kapky jsou na přírodní bázi a jsou určené jak ženám, tak mužům. Španělské mušky se kapají pod jazyk. Dají se však koupit i ve formě krému. Tím se pak potírají intimní partie. Oceníte především to, že účinek se dostaví okamžitě. A jak se projevuje? Zvyšuje sexuální touhu a prožitek. Mnozí uvádí lehké brnění, lepší zvlhčení sliznice, ohromný zvířecí chtíč atd.

 

Složení a dávkování španělských mušek

A jaké látky ve španělských muškách způsobují to úžasné sexuální puzení a téměř zvířecí chtíč, který vyvolávají? Je to způsobené kombinací aminokyselin a vitamínů. Přesným složením je voda, L-Argine, Vitamín C, Sodium Methyl Paraben, Sodium Ethyl Parabe a Sodium Propyl Paraben.

Také obsahují účinnou látku cantharidin, která je získávána z brouka, který je lehce jedovatý.Kantharidin se používá i jako lék snižující bolest: Jiné zdroje uvádí, že jde o jed, který způsobuje silnou reakci až smrt. Nebojte se. To vám se španělskými muškami nehrozí. Pouze v případě, že překročíte doporučené dávkování se u vás mohou objevit bolesti břicha či průjem. To atmosféru nabitou erotickým jiskřením poněkud pokazí.

Ve správné koncentraci vám však vůbec neublíží. Naopak: Příjemně vám pomůžou rozproudit vaši krev. Ovšem dodržujte dávkování a neužívejte denně více než jednu dávku, která by měla být 5 - 7 kapek. Pro větší účinek se kapky kapou pod jazyk. Vhodné je španělských mušek užívat cca 30 minut před plánovaným sexem. A co krém španělské mušky? Ten je určen pro zvýšení vnímavosti a citlivost. Způsobuje větší sexuální prožitek. Aplikujte krém tak, že ho vmasírujete do pokožky a za chvíli se dostaví účinek v podobě příjemného vzrušení.

Které španělské mušky fungují nejlépe? Vyzkoušeli jsme to, podívejte se:

 

 


Diskuse (54 komentářů)

Klárka, (31. 05. 2013 08:49) Reagovat
Určitě někdy vyzkouším. Už samotná myšlenka na to mě rozpaluje a což až kapky skutečně pozřu.:)
Miss sixty, (24. 09. 2013 20:56) Reagovat
Tak krém odzkoušený (zrovna ho mám na sobě) a jsem mokrá a neskutečně nadržená. Přítele jsem nenápadně namazala taky (dotýkám se ho docela často, takže si ani nevšiml, že tam má nějaký krém :-* ) avšak za 15 min byl tuhý jak poleno :oops: :cry: . A pořád spí... Myslím, že nejlépe to funguje, když to fakt dobře vmasírujete a skočíte na to a ono se to víc rozjede. Tak snad příště... ;-)
Eli, (07. 11. 2013 10:08) Reagovat
No, tak to by mě trošku naštvalo, kdyby mi partner takhle vytuhnul. Asi si mu měla říct, co se chystá a určitě by nešel spát.:) Tak příště to určitě vyjde. A nezkoušela si ty španělské mušky v kapkách. Já si je chci koupit a právě uvažuju, co bude lepší - krém či kapky.
Helga, (11. 03. 2014 12:23) Reagovat
Tyjo...tak to je docela zklamání co? Na druhou stranu, stát se to může. Věřím, že příště si to náležitě užijete. Je fajn, že to bereš z humorem, alespoň mi to tak z tvého příspěvku přijde.:)
Elinka, (01. 12. 2014 05:24) Reagovat
Mě španělské mušky lákají dlouhou dobu. Asi je zkusíme. Vyprávěla mi o nich kámoška a pěla na ně jenom chválu, tak mě docela nalákala. Předtím jsem moc nevěřila, že to může fungovat.
Miloš, (03. 12. 2014 13:41) Reagovat
Zajímavý si tady přečíst všechny ty zkušenosti. Jsem nahlodanej kapky taky pořídit, možná by to mohlo trochu rozpumpovat náš milostnej život. V poslední době nám to trochu zkomírá, spíš kvůli nedostatku času, tak pak dáme rychlovku a žádné zdlouhavé hrátky, což je asi chyba.
Olina, (13. 01. 2015 12:42) Reagovat
Chyba to asi bude, ale taky realita všedních dní. Asi každý vztah jednou upadne do streotypu, a to i v sexu. My se sice také občas snažíme oživit to kapkama či jinýma pomůckama, večeří, romantikou, ale většinou to je stejně jen rychlovka.
iva, (19. 05. 2015 16:28) Reagovat
Afrodiziaka fungují...Zrovna s těmi španělskými muškami máme s miláčkem báječné zkušenosti, ale fungují na nás i různé potraviny jako afodiziaka...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Španělské mušky
Kontakty