Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Španělské mušky – které jsou nejlepší?

Španělské mušky – které jsou nejlepší?

_amusky

 

Než si přiblížíme jedno z nejznámějších afrodiziak španělské mušky, popíšeme si, co se vlastně skrývá pod samotným pojmem afrodisiakum.

Afrodiziakum znamená prostředek k povzbuzení sexuálního vzrušení a libida. Za tímto účelem se používají různé látky, které jsou za afrodiziaka považované z různých důvodů. Někomu stačí, že potraviny připomínají erotickou část těla. Sem patří např. banán, mušle, broskve...Jiné látky jsou afrodiziaky, protože vyvolávají pocení a zrychlenou činnost srdce (kari, chilli). Některé potraviny mají zase takovou chuť a vůni, která podporuje touhu po sexu (vanilka, čokoláda...).

Mezi oblíbená přírodní afrodiziaka patří ambrein, bujarník johimbe, děhel čínský, pískavice řecké seno, zázvor, ženšen pravý atd.

 

Španělské mušky obecně

Nejznámějším a nejoblíbenějším afrodiziakem, které se objevuje na českém trhu jsou tzv. španělské mušky. Tyto kapky jsou na přírodní bázi a jsou určené jak ženám, tak mužům. Španělské mušky se kapají pod jazyk. Dají se však koupit i ve formě krému. Tím se pak potírají intimní partie. Oceníte především to, že účinek se dostaví okamžitě. A jak se projevuje? Zvyšuje sexuální touhu a prožitek. Mnozí uvádí lehké brnění, lepší zvlhčení sliznice, ohromný zvířecí chtíč atd.

 

Složení a dávkování španělských mušek

A jaké látky ve španělských muškách způsobují to úžasné sexuální puzení a téměř zvířecí chtíč, který vyvolávají? Je to způsobené kombinací aminokyselin a vitamínů. Přesným složením je voda, L-Argine, Vitamín C, Sodium Methyl Paraben, Sodium Ethyl Parabe a Sodium Propyl Paraben.

Také obsahují účinnou látku cantharidin, která je získávána z brouka, který je lehce jedovatý.Kantharidin se používá i jako lék snižující bolest: Jiné zdroje uvádí, že jde o jed, který způsobuje silnou reakci až smrt. Nebojte se. To vám se španělskými muškami nehrozí. Pouze v případě, že překročíte doporučené dávkování se u vás mohou objevit bolesti břicha či průjem. To atmosféru nabitou erotickým jiskřením poněkud pokazí.

Ve správné koncentraci vám však vůbec neublíží. Naopak: Příjemně vám pomůžou rozproudit vaši krev. Ovšem dodržujte dávkování a neužívejte denně více než jednu dávku, která by měla být 5 - 7 kapek. Pro větší účinek se kapky kapou pod jazyk. Vhodné je španělských mušek užívat cca 30 minut před plánovaným sexem. A co krém španělské mušky? Ten je určen pro zvýšení vnímavosti a citlivost. Způsobuje větší sexuální prožitek. Aplikujte krém tak, že ho vmasírujete do pokožky a za chvíli se dostaví účinek v podobě příjemného vzrušení.

Které španělské mušky fungují nejlépe? Vyzkoušeli jsme to, podívejte se:

 

 


Diskuse (54 komentářů)

ŠTĚPA, (20. 07. 2011 18:52) Reagovat
Já myslím, že ty kapky jsou vcelku dobrý. Vyzkoušela jsem je jednou díky svému partnerovi, který mě nabídl a nemůžu si stěžovat. bylo to hodně dobrý. Třeba by to bylo stejné i bez mušek, ale kdoví:)
Petra, (03. 01. 2012 21:09) Reagovat
Ahoj, pořád nevím jestli si mám koupit krém nebo kapky. Kdo má zkušenostmi s obojím a poradí mi co bylo lepší?:-) A taky se chci zeptat kam se ten krém maže..na intimní partie? Děkuji za odpovědi ;-)
Victorie, (19. 02. 2012 08:32) Reagovat
Počítám, že v těhotenství se nic z toho nesmí, že. Jelikož se celkově nesmí v těhu nic :lol:
Nina, (19. 02. 2013 06:57) Reagovat
Tak to nevím, jestli jsou španělské mušky vhodné v těhotenství, ale určitě bych to neriskovala. Já zkušenosti se španělskými muškami mám, ale v těhu mě ani nenapadlo je vyhledat.:)
Simonka, (27. 02. 2013 09:15) Reagovat
Tak dokud gynekolog nezakáže sex kvůli ničemu, tak je to ještě dobrý...:)
Gabriela, (29. 03. 2013 07:46) Reagovat
Koupila jsem si španělské mušky a dneska večer bysme je chtěli s partnerem použít. Chci zkusit trošku více kapek, ale zase se píše, že větší množství může způsobovat průjmy. Nevíte, kolik je už na hranici? Abysme to fakt nepřepískli...
Digi, (10. 04. 2013 06:40) Reagovat
Já myslím, že nejlíp uděláte, budete-li se držet návodu. Nefunguje to tak, že čím více kapek, tím více vzrušení. Ne že by byly španělské mušky škodlivé, ale skutečně by vám nemusely udělat dobře.
Andrea, (23. 04. 2013 06:23) Reagovat
My jich dáváme trochu víc a bez potíže, ale je o trochu - o pár kapek. Asi i záleží na tom, jak má kdo silnou imunitu. Na španělské mušky nedáme s manželem dopustit.:)
Alex, (25. 04. 2013 06:22) Reagovat
A fungují španělské mušky, i když se přidají do pití nebo do jídla. Myslím, že by to bylo lepší, než si kapatt mušky na lžičku a polykat jí jako kapky nebo sirup při nachlazení...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Španělské mušky
Kontakty