Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Španělské mušky – které jsou nejlepší?

Španělské mušky – které jsou nejlepší?

_amusky

 

Než si přiblížíme jedno z nejznámějších afrodiziak španělské mušky, popíšeme si, co se vlastně skrývá pod samotným pojmem afrodisiakum.

Afrodiziakum znamená prostředek k povzbuzení sexuálního vzrušení a libida. Za tímto účelem se používají různé látky, které jsou za afrodiziaka považované z různých důvodů. Někomu stačí, že potraviny připomínají erotickou část těla. Sem patří např. banán, mušle, broskve...Jiné látky jsou afrodiziaky, protože vyvolávají pocení a zrychlenou činnost srdce (kari, chilli). Některé potraviny mají zase takovou chuť a vůni, která podporuje touhu po sexu (vanilka, čokoláda...).

Mezi oblíbená přírodní afrodiziaka patří ambrein, bujarník johimbe, děhel čínský, pískavice řecké seno, zázvor, ženšen pravý atd.

 

Španělské mušky obecně

Nejznámějším a nejoblíbenějším afrodiziakem, které se objevuje na českém trhu jsou tzv. španělské mušky. Tyto kapky jsou na přírodní bázi a jsou určené jak ženám, tak mužům. Španělské mušky se kapají pod jazyk. Dají se však koupit i ve formě krému. Tím se pak potírají intimní partie. Oceníte především to, že účinek se dostaví okamžitě. A jak se projevuje? Zvyšuje sexuální touhu a prožitek. Mnozí uvádí lehké brnění, lepší zvlhčení sliznice, ohromný zvířecí chtíč atd.

 

Složení a dávkování španělských mušek

A jaké látky ve španělských muškách způsobují to úžasné sexuální puzení a téměř zvířecí chtíč, který vyvolávají? Je to způsobené kombinací aminokyselin a vitamínů. Přesným složením je voda, L-Argine, Vitamín C, Sodium Methyl Paraben, Sodium Ethyl Parabe a Sodium Propyl Paraben.

Také obsahují účinnou látku cantharidin, která je získávána z brouka, který je lehce jedovatý.Kantharidin se používá i jako lék snižující bolest: Jiné zdroje uvádí, že jde o jed, který způsobuje silnou reakci až smrt. Nebojte se. To vám se španělskými muškami nehrozí. Pouze v případě, že překročíte doporučené dávkování se u vás mohou objevit bolesti břicha či průjem. To atmosféru nabitou erotickým jiskřením poněkud pokazí.

Ve správné koncentraci vám však vůbec neublíží. Naopak: Příjemně vám pomůžou rozproudit vaši krev. Ovšem dodržujte dávkování a neužívejte denně více než jednu dávku, která by měla být 5 - 7 kapek. Pro větší účinek se kapky kapou pod jazyk. Vhodné je španělských mušek užívat cca 30 minut před plánovaným sexem. A co krém španělské mušky? Ten je určen pro zvýšení vnímavosti a citlivost. Způsobuje větší sexuální prožitek. Aplikujte krém tak, že ho vmasírujete do pokožky a za chvíli se dostaví účinek v podobě příjemného vzrušení.

Které španělské mušky fungují nejlépe? Vyzkoušeli jsme to, podívejte se:

 

 


Diskuse (54 komentářů)

Gabča, (31. 08. 2015 15:31) Reagovat
O španělských muškách slyším prvně, ale zní to zajímavě. Kdyby skutečně fungovaly, určitě bych se tomu nebránila, i když i tak máme s miláčkem super sex. :P
Mini, (07. 11. 2015 09:32) Reagovat
O španělských muškách jsem toho přečetla už hodně - hlavně co se týče referencí, ale nějak se mi v tom nedaří zorientovat. Někteří hodně doporučují. Jiní naopak tvrdí, že je to placebo efekt, ale tak já myslím, že záleží na tom, jak je člověk celkově senzitivní na tyhle věci...
xxx, (05. 12. 2015 15:37) Reagovat
Ty kapky se maj dat pod jazyk nebo můžou i do pití třeba?
Ela, (07. 02. 2016 10:47) Reagovat
To by mělo být v návodu. My jsme je použily jednou a myslím, že jsem si je nedávaly přímo pod jazyk, ale na lžičku jsme odkapali, takže myslím, že by to šlo i do trochu vody. Ale jak říkám, určitě to bude v návodu.
Kim, (05. 06. 2016 10:43) Reagovat
Názory na ně jsou fakt rozmanité. Já si myslím, že sexuální život je buď super, nebo ne a pak nepomůžou ani ty mušky. Naštěstí zatím jsem je zkoušet nemusela a třeba opravdu mají něco do sebe, ale já jsem obecně dost skeptická.
Michal, (04. 12. 2016 13:44) Reagovat
Ahoj chlěl jsem to skusit ti španělské mušky a jak to dlouho působí dělují
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Španělské mušky
Kontakty