Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Španělské mušky - účinek?

Španělské mušky - účinek?

Fotolia_3891787_Subscription_L

U každého afrodiziaka vyvstává otázka, zda skutečně mají takový efekt, který popisují. Opravdu vás při užití španělských mušek čeká noc plná vášní, orgasmu a nekonečného chtíče?

Někteří lidé se v názorech rozcházejí. Ojediněle se dokonce doslechnete i to, že pokud je tu nějaký účinek, jde většinou o placebo efekt, tedy to, že člověk cítí větší vzrušení jen proto, že si ho vsugeruje.

Španělské mušky mají však mnoho obdivovatelů a obdivovatelek, které na ně nedají dopustit. Proto také jde o tak známé a oblíbené afrodiziakum.

 

koupit

Ovšem počítejte s tím, že skutečně nejde o zázračné kapky, které by fungovaly tak, že je milé či milému nakapete tajně do pití a budete čekat, až se promění v sexuálního maniaka.

Španělské mušky zvětšují sexualitu a chtíč, ale kromě kapek jsou žádoucí i sexuální narážky, lechtivá konverzace, uvolněná atmosféra...A pak přijde vzrušení, které španělské mušky podpoří a umocní…

 

A kolik vás tato sexuální extáze bude stát?

1237499_untitledŠpanělské mušky seženete téměř v každým sexshopu a není ani problém si je objednat přes internetový obchod. Ten je vhodný především pro ty, kteří by se styděli navštívit klasický sexshop. Španělské mušky vás vyjdou zhruba na 500 Kč.

Chtíč, vášeň a ty nejlepší orgasmy… To vše vás čeká s afrodiziakem španělské mušky.

 

Nejlepší vibrátor pro milence We-Vibe - 7 vibračních programů, voděodolný, to je nový We-Vibe 2

 

koupitDiskuse (65 komentářů)

fanny, (04. 05. 2016 07:45) Reagovat
Tak jsem si přečetla o nich docela dost a asi do nich půjdu. Nevím, jestli opravdu očekávat, že budou fungovat, ale názory jsou různé, takže si budu muset vytvořit vlastní obrázek.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Španělské mušky
Kontakty