Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Španělské mušky - účinek?

Španělské mušky - účinek?

Fotolia_3891787_Subscription_L

U každého afrodiziaka vyvstává otázka, zda skutečně mají takový efekt, který popisují. Opravdu vás při užití španělských mušek čeká noc plná vášní, orgasmu a nekonečného chtíče?

Někteří lidé se v názorech rozcházejí. Ojediněle se dokonce doslechnete i to, že pokud je tu nějaký účinek, jde většinou o placebo efekt, tedy to, že člověk cítí větší vzrušení jen proto, že si ho vsugeruje.

Španělské mušky mají však mnoho obdivovatelů a obdivovatelek, které na ně nedají dopustit. Proto také jde o tak známé a oblíbené afrodiziakum.

 

koupit

Ovšem počítejte s tím, že skutečně nejde o zázračné kapky, které by fungovaly tak, že je milé či milému nakapete tajně do pití a budete čekat, až se promění v sexuálního maniaka.

Španělské mušky zvětšují sexualitu a chtíč, ale kromě kapek jsou žádoucí i sexuální narážky, lechtivá konverzace, uvolněná atmosféra...A pak přijde vzrušení, které španělské mušky podpoří a umocní…

 

A kolik vás tato sexuální extáze bude stát?

1237499_untitledŠpanělské mušky seženete téměř v každým sexshopu a není ani problém si je objednat přes internetový obchod. Ten je vhodný především pro ty, kteří by se styděli navštívit klasický sexshop. Španělské mušky vás vyjdou zhruba na 500 Kč.

Chtíč, vášeň a ty nejlepší orgasmy… To vše vás čeká s afrodiziakem španělské mušky.

 

Nejlepší vibrátor pro milence We-Vibe - 7 vibračních programů, voděodolný, to je nový We-Vibe 2

 

koupitDiskuse (65 komentářů)

Erik, (05. 12. 2013 06:27) Reagovat
Španělské mušky jsme zkusili jednou a bylo to intenzivnější, ne nějak extra, ale já i partnerka jsme rozdíl poznali, takže na nich určitě něco bude.:)
David, (21. 01. 2014 10:04) Reagovat
My jsme si je párkrát taky dali s partnerkou. Je to zase trochu něco jinýho. Takový správný erotický napětí a člověk by měl zkoušet nové věci. Většinou s něčím novým přijde partnerka, tak si budu muset vylepšit reputaci a taky se něčím blýsknout.
Jary, (13. 02. 2014 05:48) Reagovat
Tak to jsem asi hodně zaostalá. Kamarádi se v pátek bavili o španělských muškách a všichni jako by to byl ten nejznámější pojem. Bylo mi blbý se ptát, co to je, a dne jsem si vzpomněla vygůglila jsem si to. Fakt zajímavý čtení po ránu - asi zakoupím, třeba zrovna jako dárek na valentýna.
Šárka, (10. 06. 2014 11:47) Reagovat
Z toho si nic nedělej, já jsem na to narazila taky jen náhodou, když to na mě bliklo a název ve mě vzbudil zvědavost, čeho se to týká. Ještě jsem to nezkusila. Jsem racionální člověk, takže si nemyslím, že by to na mě mohlo fungovat.
Nina, (11. 07. 2014 16:58) Reagovat
Tak to není o racionalitě, ale je fakt, když si člověk asi dá kapky a pak si říká a nic to se mnou neudělá, protože tomu nevěřím, tak to fakt bude, ale když je člověk správně natěšenej, tak zažije mnohem lepší sex než bez kapek. Mám to vyzkoušení a placebo to není.:)
Zdenka, (01. 10. 2014 07:57) Reagovat
Španělské mušky jsem si před nedávnem koupila a teď už jen čekám na správnou příležitost na použití. Já myslím, že u mě zaberou určitě, už jen to, že je plánuju zkusit, mě docela vzrušuje.:) Už se těším.
Pája, (04. 02. 2015 13:07) Reagovat
Nám asi částečně zabrali, ale těžko říct, jestli to bylo těmi španělskými muškami. Partner říká, že jo, ale já jsem trochu skeptičtější. Zkoušeli jsme to jen jednou, tak to ještě vyzkoušíme a uvidíme.
Oli, (12. 03. 2015 09:35) Reagovat
Když člověk něčemu chce uvěřit, tak to zabere. To je jasný, ale jestli je to případ i španělských mušek nebo mají nějaké účinky, nevím. Osobní zkušenost nemám (zvažujeme je s partnerem) a názory lidí jsou různé - od těch ,že vůbec nezabírají, až po popis nejlepších zážitků v životě...
Hani, (29. 04. 2015 17:38) Reagovat
Já jsem tedy s partnerem zkoušela různé přípravky, které měly fungovat jako afrodiziaka, a když to srovnám, tak efekt španělských mušek byl nejlepší. I podle toho bych řekla, že to nebude jen placebo efekt. Očekávání jsem měla i o ostatních, a tak dobrý to nebylo.
manka, (09. 06. 2015 13:13) Reagovat
A já si tak lámala hlavu s tím, co jsou to španělské mušky. Někde jsem to zaslechla, nechtěla jsem se ptát a pak jsem si nemohla vzpomenout, jak že se to jmenovala. Myslela jsem, že je to nějaká erotická pomůcka, ne afrodiziakum.:)
Táňa, (30. 12. 2015 09:50) Reagovat
Také jsem se dostala do hovoru, kde se o nich mluvilo a já jsem vůbec netušila, která bije. Tak jsem se prostě na rovinu zeptala. Holt nejsem takový znalec erotického průmyslu. 8)
August, (28. 10. 2015 17:59) Reagovat
I love what you guys tend to be up too. This sort of clever work and reporting! Keep up the awesome works guys I've included you guys to our blogroll.Feel free to visit my web blog :: free google adwords: http://cospacerobot.org/component/k2/itemlist/user/40603
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Španělské mušky
Kontakty